شما هم می توانید برای این سایت در رابطه با موضوعاتی که علاقه و یا تخصص دارید مطلب بنویسید و همزمان با پربارتر شدن مطالب این وبسایت، دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نکات کلی:
۱-مطالب بایستی مختصر، مرحله به مرحله و کاملا قابل فهم و گویا باشد.
۲-مطالب باید جنبه آموزشی داشته باشد و فارغ از جنبه های تبلیغاتی جهت دار باشد.
۳-مطالب باید کاملا طبق روش توضیح داده شده ارائه گردد تا امکان انتشار آنها بدون هیچ مشکلی وجود داشته باشد.
۴-مطالب می تواند توسط خود نویسنده نوشته شود و یا از سایت دیگر فارسی و یا انگلیسی به عنوان مرجع استفاده شود، ولی باید منبع آن حتما ذکر شود. (وبسایتهای ehow.com و wikihow.com به عنوان دو مرجع مناسب پیشنهاد می گردند.)

راهنمای ثبت نام برای نوشتن مطالب:
۱-برای درج مطلب ابتدا میبایست از طریق فرم در پایین همین صفحه در وبسایت ثبت نام کنید. طی ۲۴ ساعت پس از ثبت نام، مشخصات کاربری شما برایتان ایمیل می گردد. برای معرفی کامل شما در پایین صفحات تمامی مقاله های ارسالی تان، توصیه می گردد تمامی موارد مندرج در فرم را پر کنید.
۲-به همراه مشخصات کاربری خود وارد وبسایت شوید (اینجا).
۳-برای درج مطلب صفحه ای اختصاصی برای شما طراحی گردیده است که به آسانی می توانید مطالب خود را ارسال فرمایید (اینجا).

راهنمای نوشتن مطالب:
۱-پس از ورود به وبسایت (اینجا)، به صفحه نوشتن مطالب وارد شوید (اینجا).
۲-عنوان مطلب خود را وارد نمایید. بهتر است این عنوان با کلمه “چگونه” شروع شود و از علامت سوال نیز در انتها استفاده نگردد.
۳-هر مطلب باید دارای یک خلاصه مطلب حدودا بین ۴۰ تا ۱۰۰ کلمه باشد.
۴-عکس خلاصه مطلب میبایست در ابعاد ۲۰۰x۲۰۰ پیکسل و عکس شاخص میبایست در ابعاد ۶۰۰x۴۰۰ پیکسل باشد. این تصاویر میبایست مرتبط با مطلب شما باشند و آپلود آنها ضروری است.
۵-توضیحات مربوط به هر مرحله آموزش خود را به ترتیب وارد نمایید و در صورتی که تصویری متناسب با آن مرحله دارید آپلود نمایید. ابعاد تصاویر هر مرحله میبایست ۶۰۰x۴۰۰ پیکسل باشند. پس از وارد نمودن توضیحات و تصویر هر مرحله، برای افزودن مرحله جدید دکمه “اضافه کردن مرحله” را کلیک نمایید.
۶-پس از افزودن توضیحات و تصاویر تمامی مراحل آموزش، در صورتی که این مقاله دارای نکته ای جانبی، و یا هشداری برای در نظر گرفتن میباشد، با کلیک بر دکمه های “اضافه کردن نکته” یا “اضافه کردن هشدار”، آنها را به آموزش خود اضافه نمایید.
۷-در صورتیکه برای آماده سازی مقاله خود از منابع دیگر در اینترنت استفاده نموده اید، با کلیک بر روی دکمه “اضافه کردن منبع” آنها را وارد نمایید.
۸-در صورتیکه وبسایت دیگری برای کمک به انجام بخشی از آموزش شما وجود دارد آن را با کلیک بر روی دکمه “اضافه کردن مرجع ” وارد نمایید.
۹-دکمه “انتقال به ویرایشگر” را کلیک نمایید.
۱۰-ارسال پست را انجام دهید و منتظر تایید آن از طرف مدیریت باشید.

فرم ثبت نام برای مشارکت در ارسال مطالب

نام نویسنده (الزامی)

ایمیل (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

آدرس وبلاگ / وبسایت

توضیحات شما یا کسب و کار برای درج در قسمت "درباره نویسنده"