ارزیابی لوازم آرایش

گام ۱

از بین وسایل آرایشی که دارید، آنهایی را می خواهید نگه دارید را مشخص کنید. وسایل خراب شده را دور بیاندازید و یا مارک های مورد علاقه جدیدی تهیه کنید. وسایل آرایشی پس از یک سال، باکتری های مختلف را جذب می کنند که بسیار زیان آور هستند. وسایل تاریخ مصرف گذشته را دور بیاندازید و وسایل جدید بخرید.

چگونه برای وسایل آرایشی یک کشو در آشپزخانه اضافه کنیم

گام ۲

وسایل قابل استفاده آرایشی را در گروه های مختلف دسته بندی کنید. قبل از اینکه نوع کشوی مورد نیاز خود را تعیین کنید، باید ببینید که چه مقدار وسایل آرایشی دارید. انواع سایه چشم ها، رژگونه و دیگر وسایل خود را دسته بندی کنید. در نظر داشته باشید که آیا می خواهید ابزار آرایش را نیز در این کشو قرار دهید یا خیر، تا فضای مورد نیاز را بدست آورید. اگر لوازم آرایشی خاصی را برای فصلی خاص و یا زمانی خاص باید استفاده کنید، در طراحی این کشو در نظر بگیرید.

چگونه برای وسایل آرایشی یک کشو در آشپزخانه اضافه کنیم

اندازه گیری فضای کشو

گام ۳

ابعاد کشو را اندازه بگیرید. بهترین راه برای اضافه کردن این کشو این است که ابتدا تعیین کنید که این کشو قرار است در کجا قرار بگیرد. آیا تمام وسایلی که دارید را می توانید در کشویی به اندازه یک کشوی میز توالت جای دهید؟ پس از اندازه گیری، باید ببینید که آیا یک کشو برای وسایل تان کافی است یا به دو کشو نیاز دارید. اگر وسایل تان زیاد است، بهتر است که کشویی در داخل کمد را برای این کار در نظر بگیرید.

چگونه برای وسایل آرایشی یک کشو در آشپزخانه اضافه کنیم

گام ۴

یک کشوی وسایل، به اندازه مقیاس های مورد نیاز خود، پیدا کنید. اندازه ها را به فروشگاه های وسایل آشپزخانه و یا لوازم خانه بدهید تا کشوی مناسب را به شما بدهند. طول، عرض و ارتفاع کشو را در نظر بگیرید. اگر پهنای فضای کمد یا میز توالت شما کم باشد، باید کشویی با پهنای کمتر تهیه کنید تا زمانی که وسایل را در کشو قرار می دهید، کشو به راحتی بسته شود. فضای تقسیم بندی کشو را نیز بر اساس دسته بندی وسایل تان در نظر داشته باشید.

چگونه برای وسایل آرایشی یک کشو در آشپزخانه اضافه کنیم

انتخاب کشوی وسایل

گام ۵

کشویی را انتخاب کنید که با فضا و مقدار وسایلی که دارید، جور درآید. می توانید دو یا سه کشو بخرید و آن ها را در منزل امتحان کنید. بعضی اوقات، کشو را باید در مکان مورد نظر قرار داده و لوازم را داخل آن بچینید تا بتوانید کشوی خود را انتخاب کنید. از فروشنده بخواهید که امکان پس دادن دو کشوی دیگر را داشته باشید، در غیر این صورت باید آنها را در جایی دیگر مورد استفاده قرار دهید. تقسیم بندی کشوهای لوازم آشپزخانه معمولا به گونه ای است که حاوی چند فضای دراز برای قرار دادن چاقو، چنگال و یا قاشق دارد که شما باید این فضاها را در مورد وسایل آرایشی خود در نظر داشته باشید.

چگونه برای وسایل آرایشی یک کشو در آشپزخانه اضافه کنیم

گام ۶

به این نکته توجه داشته باشید که آیا ظاهر کشو برایتان اهمیت دارد یا خیر. بعضی ها برایشان فرقی ندارد که کشوی لوازم شان چه رنگ و یا چه جنسی باشد، اما بعضی ها به ست بودن این کشو با دکوراسیون منزل شان بسیار اهمیت می دهند. البته اگر کشو قابل رویت نباشد، ظاهر آن چندان اهمیتی ندارد.

چگونه برای وسایل آرایشی یک کشو در آشپزخانه اضافه کنیم

گام ۷

در نظر داشته باشید که چه تعداد کشو برای وسایل خود نیاز دارید. برای نظم دادن به کشوها، روی آنها با برچسب کوچکی بنویسید که درون شان چه وسایلی قرار دارد. تنها وسایلی را در این کشو قرار دهید که روزانه مورد استفاده قرار می دهید و وسایل آرایشی دیگر را در سبد وسایل تان، در کمد قرار دهید.

چگونه برای وسایل آرایشی یک کشو در آشپزخانه اضافه کنیم

نکات و هشدارها

می توانید از آویزهای جاقاشقی برای قلم و یا فرچه های استفاده کنید و آن را از کمد حمام یا دستشویی آویزان کنید.

کشوی لوازم را از اضافات لوازم آرایشی استفاده شده در آن، پاک کنید.

منابع

WikiHow

Rating: 3.5. From 2 votes.
Please wait...
به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید