۱

طول و عرض قفسه ها را اندازه بگیرید تا بتوانید میزان پارچه مورد نیاز برای قفسه های جواهرات را تخمین بزنید.

۲

بسته به اینکه پارچه چطور روی قفسه بایستد، می توانید میزان پارچه را کمی بیشتر از اندازه قفسه بگیرید.

۳

پارچه هایی انتخاب کنید که با نوع جواهرات و یا فصل جور درآید. برای مثال اگر جواهراتی که از چوب و یا سنگ درست شده اند می فروشید، پارچه ای از جنس کتان و به رنگ خاکی انتخاب کنید. طبیعی بودن الیباف پارچه کتان، حس طبیعی بودن را به اجناس خواهد بخشید.

۴

با چرخ خیاطی، پارچه را لبه دار کنید و یا با روبان بدوزید تا نخ کش نشود. پارچه را روی قفسه ها قرار دهید و شروع به تزیین روی آن کنید. روی ویترین جواهرات را با پارچه نپوشانید تا جلوی دید مشتری را نگیرد.

۵

جواهراتی چون دستبند و گوشواره گل میخ دار را در قسمت بالایی قفسه ویترین، بالا و یا دور پارچه، قرار دهید. جواهراتی چون گردنبند را زیر ویترین قرار دهید تا کامل دیده شوند.

۶

تزیینات کوچکی مثل صدف و یا شیشه های قدیمی عطر، داخل ویترین استفاده کنید تا فضایی را بدون جلوگیری از درخشش جواهرات، ایجاد کرده باشید.

۷

بالای ویترین جواهرات یک آینه قرار دهید تا مشتریان بتوانند دید بهتری داشته باشند. برای جلب توجه بیشتر، چند گردنبند کوچک و گوشواره از سطح ویترین آویزان کنید. البته آینه را در گوشه ها قرار دهید تا جلوی دید مشتری گرفته نشود.

تزیین بوتیک بدلیجات چجوری باشه وارد اون بوتیک میشید؟ اگر یه روز خودتون بوتیک بدلیجات داشته باشید برای جلب مشتری چجوری بوتیک تون رو تزیین می کنید؟

منابع

eHow

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید