۱

مواد لازم

سیب زمینی پوست کنده و خرد شده ۱ کیلو
روغن ۸۰ گرم
نمک و فلفل به میزان لازم

۲

از قبل فر را روی دمای ۲۲۰ درجه سانتیگراد تنظیم و گرم کنید.

۳

چگونه سیب زمینی کبابی ترد درست کنیم
کمی سیب زمینی را بجوشانید. سیب زمینی ها را در یک ظرف حاوی آب بریزید و درب ظرف را ببندید و ظرف را روی حرارت قرار دهید تا آب به جوش آید.
برای ۷ تا ۱۰ دقیقه سیب زمینی ها را بجوشانید تا فقط روی سیب زمینی ها نرم شود.

۴

چگونه سیب زمینی کبابی ترد درست کنیم
یک سینی مناسب فر را آماده کنید. در حالی که سیب زمینی ها در حال پختن هستند،سینی را پرب کنید و در طبقه بالای فر قرار دهید تا گرم شود.
برای اینکه سیب زمینی ها به سینی تان نچسبند باید سینی به خوبی داغ شود و همچنین این سبب خواهد شد که سیب زمینی ها ترد تر و خوشمزه تر شوند.

۵

چگونه سیب زمینی کبابی ترد درست کنیم
سیب زمینی را از روی حرارت بردارید و آب آن را خالی کنید. آن ها را داخل یک سبد بریزید و خوب تکان دهید تا آب شان برود؛ سپس به آن ها نمک و فلفل اضافه کنید.

۶

چگونه سیب زمینی کبابی ترد درست کنیم
بسیار مراقب باشید دچار سوختگی نشوید؛ سینی فر داغ را با احتیاط از فر خارج کنید و سیب زمینی ها را تک تک با یک قاشق داخل سینی فرتان قرار دهید و به مدت ۴۵ دقیقه، سیب زمینی ها را داخل فر بپزید.
بعد از طی نیمی از زمان پخت، سینی را از فر بیرون آورید و سیب زمینی ها را برگردانید و سپس دوباره سینی را در فر قرار دهید تا سمت دیگر سیب زمینی ها نیز طلایی و ترد شود؛ و بعد آن ها را از فر خارج کنید.

۷

چگونه سیب زمینی کبابی ترد درست کنیم
سیب زمینی ها را با کمی نمک و فلفل بیشتر سرو کنید. این سیب زمینی ها همراه خوبی برای مرغ و گوشت کبابی هستند. از آن ها لذت ببرید.

منابع

wikiHow

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید