۱

تا جایی که ممکن است بین دفعات لازم برای ترمیم ناخن هایتان فاصله بیندازید. معمولاً باید هر دو هفته یکبار برای ترمیم ناخن هایتان به آرایشگاه مراجعه کنید. به هر حال اگر بتوانید تحمل کنید، می توانید بین دفعات مراجعه به آرایشگاه دو هفته و نیم یا سه هفته فاصله بیندازید. به علاوه می توانید از آرایشگر درخواست کنید که ناخن هایتان را کوتاه تر کند تا وقتی ناخن ها رشد می کنند هنوز هم ظاهرشان خوب باشد و طولشان قابل کنترل باشد.

۲

لاکی انتخاب کنید که رنگش طبیعی و شبیه به رنگ طبیعی ناخن تان باشد. به عنوان مثال اگر از مانیکور طرح فرنچ استفاده می کنید، آرایشگر روی ناخن تان یک لاک شفاف (برق ناخن) می زند و در امتداد نوک ناخن تان، با لاک سفید یک خط کوچک می کشد. وقتی ناخن تان بلند شود نیاز است که طرح را ترمیم کنید. اگر از لاکی که تقریباً رنگ طبیعی ناخن تان باشد استفاده کنید، راحت تر می توانید این حقیقت را که ناخن تان نیاز به ترمیم دارد را مخفی کنید.

۳

به همه آرایشگاه های دور و برتان سر بزنید تا جایی را پیدا کنید که بهترین قیمت را برای ترمیم ناخن داشته باشند. از دوستان و اعضای خانواده تان بپرسید کجا ناخن شان را ترمیم می کنند و از کیفیت آن راضی هستند. ممکن است بتوانید آرایشگاهی را در محله تان پیدا کنید که برای ترمیم ناخن به شما پیشنهاداتی برای تخفیف می دهند.

۴

از یک فروشگاه عرضه محصولات زیبایی یا فروشگاه های آنلاین کیت ناخن اکریلیک بخرید تا خودتان کار ترمیم ناخن تان را انجام دهید. درست است که این کار نیاز به کمی تمرین دارد، اما با ترمیم ناخن در خانه می توانید پول تان را پس انداز کنید و نیاز نیست وقت تان را برای رفتن به آرایشگاه تلف کنید. بیشتر این کیت ها که شامل پودر اکریلیک و لاک است یک DVD آموزشی هم به همراه دارد.

شما برای صرفه جویی در پول برای ترمیم ناخن و البته وقت چه راه کاری پیشنهاد می کنید؟

منابع

eHow

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

۲ دیدگاه

  1. به نظر من نمیشه به همین راحتی ناحفن رو در خانه ترمیم کرد
    چون ناخن کارا هزینه کررن یاد گرفتن و دانش و تجربه دارن و نمیشه تو خونه این کارارو انجام داد چون خطرات جبران ناپذیری در پیش داره

  2. بالاخره لوازم میخواد تو خونه که نمیشه ترمیم کرد.
    بعدش ادمین جان اینکه میگی برید تو محل بگردین آرایشگاه ارزونتر پیدا کنید شد راه حل?? ینی به فکر خودمون نمیرسید???

شما هم نظر دهید