۱

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیممواد لازم

شکر آسیاب شده ۲ پیمانه
کره ۴۵۰ گرم
نمک دریا یا هر چیز دیگری که دوست دارید
برای تزیین روی تافی استفاده کنید، مانند آجیل خرد شده
۳ قاشق غذا خوری
چیپس شکلات ۳ پیمانه
شکلات سفید ۱/۴ پیمانه
ترافل های رنگی برای تزیین

۲

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیممرحله ذوب کردن مواد
کره را داخل قابلمه نچسب بریزید و روی حرارت کم ذوب کنید. در حین این کار لازم است که کره را با قاشق چوبی هم بزنید.

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیم
دماسنج شیرینی پزی را در کناره قابلمه قرار دهید و شکر را به کره ذوب شده اضافه کنید. شکر به طور کامل در کره حل نمی شود. کمی نمک اضافه کنید و سپس مواد را با قاشق چوبی هم بزنید.

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیم
دما را تا حد متوسط بالا ببرید تا مخلوط به جوش بیاید. وقتی جوش آمد حرارت را تا آخرین درجه بالا ببرید و به مدت ۱۵ دقیقه به طور مداوم هم بزنید تا دماسنج به دمای ۳۰۰ درجه برسد.

۳

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیمریختن تافی
داخل یک سینی ۱۶×۱۰ با ارتفاع ۱٫۲۵ سانت یک ورقه نازک فویل یا کاغذ روغنی بیندازید و به آرامی آن را با کره یا اسپری روغن چرب کنید. با دقت مخلوط را روی فویل بریزید و آن را با قاشق به طور مساوی همه جای سینی پخش کنید. سپس اجازه دهید به مدت ۳۰ دقیقه خنک شود.

۴

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیمذوب کردن شکلات
با استفاده از یک کاسه مخصوص مایکروویو، شکلات را به مدت چند دقیقه ذوب کنید. (حواستان به آن باشد.) شکلات ذوب شده را روی تافی بریزید و آن را پخش کنید. اگر تافی هنوز گرم باشد اشکالی ندارد.

۵

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیماضافه کردن نمک دریا
۳۰ دقیقه بعد از اینکه شکلات را ریختید، روی آن نمک دریا بپاشید. نمک دوست ندارید؟ به سادگی آن را با یک چیز دیگر مخلوط کنید یا اینکه آن را با چیز دیگری که دوست دارید-مانند آجیل خرد شده- جایگزین کنید.

۶

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیمتزیین با شکلات سفید
۱/۴ پیمانه شکلات سفید را در یک کاسه شیشه ای بریزید و آن را با استفاده از مایکروویو گرم کنید. آن را داخل یک کیسه بریزید و گوشه کیسه را قیچی کنید. مراقب باشید که کیسه گرم خواهد بود. با یک حرکت زیگزاگی روی تافی را با شکلات سفید تزیین کنید.

۷

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیماضافه کردن ترافل های مخصوص ولنتاین
برای اینکه تافی ای که درست کرده اید برای ولنتاین مناسب باشد، روی آن را با ترافل های صورتی، قرمز و سفید قلبی شکل تزیین کنید. می توانید اندازه های مختلف این ترافل ها را استفاده کنید.

۸

چگونه تافی روز ولنتاین درست کنیمبسته بندی تافی
این تافی خوشمزه را در ظروف مخصوص کاپ کیک بریزید، یا اینکه داخل سلفون قرار دهید و با روبان صورتی یا قرمز ببندید. برای اینکه ایده های بیشتری برای بسته بندی مخصوص ولنتاین بگیرید، از فروشگاه ها دیدن کنید. این تافی ها هدیه ای مناسب برای کسانی است که دوست شان دارید!

منابع

eHow

No votes yet.
Please wait...
به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید