چگونه ناخن ها را لاک مدل پاپیون بزنیم

چگونه ناخن ها را لاک مدل پاپیون بزنیم

پاپیون یکی از محبوب ترین عناصر مد است. از پاپیون برای آراستن انواع گیره های مو، کفش و کیف، لباس و کمربند و خیلی چیزهای دیگر استفاده می شود؛ بنابراین تعجب آور نیست که از کشیدن آن روی ناخن هایتان لذت ببرید. اگر دوست دارید از این چگونه لاک مدل پاپیون را یاد بگیرید.

چگونه

1

چگونه لاک مدل پاپیون بزنیمخیلی تمیز، ناخن ها را تا نیمه، لاک قرمز بزنید. اجازه دهید لاک خشک شده و برای مرحله بعد آماده شود.

2

چگونه لاک مدل پاپیون بزنیمبا لاک سفید، پایین هر یک از ناخن ها و زیر لاک قرمز رنگ، شکل یک پاپیون را نقاشی کنید. به طور کلی شکل یک پاپیون از دو مثلث که در راس به هم متصل هستند تشکیل شده که راس های دو مثلث با دایره ای پوشانده می شود.

3

چگونه لاک مدل پاپیون بزنیمبا استفاده از لاک مشکی رنگ به پاپیون جان بدهید. لبه های آن و دور گره وسط را قاب بکشید و لبه های را مشکی کنید و نیز با ضربه های ملایم چین و شکن های یک پاپیون که با روبان درست شده روی آن بکشید تا واقعی تر به نظر بیاید.

4

چگونه لاک مدل پاپیون بزنیمروی ناخن هایتان برق ناخن بزنید. زمانی که پاپیون ها خشک شدند؛ اثر هنری تان را با یک لاک بی رنگ بپوشانید و حفظ کنید. حواس تان باشد قبل از انجام هر کاری، صبر کنید تا لاک مدل پاپیون ناخن هایتان خشک شوند.

منابع

wikiHow

پارچه فاستونی و کت و شلوار مقدم

دیدگاه ها
برای نمایش تصویر خود در کنار نظرتان، می‌توانید در سایت گراواتار ثبت نام کنید.


عضویت در خبرنامه