۱

میزان خلافی و پرداخت غیرحضوریشاید راحت ترین راه برای اطلاع از میزان خلافی خودرو مراجعه به سایت پلیس راهور باشد. در این قسمت شما باید شماره ۸ رقمی بارکد پشت کارت خودرو را وارد و اطلاعت جرائم را دریافت کنید. در این سایت شما می توانید جزئیات تمام جرائم از جمله تاریخ و محل و میزان هر یک از جرائم را مشاهده کنید. ولی امکان پرداخت آنلاین وجود ندارد.

۲

میزان خلافی و پرداخت غیرحضوریاگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید می توانید از طریق پیامک از میزان جرائم باخبر شوید. بدین صورت که شما باید همان شماره ۸ رقمی بارکد پشت کارت خودرو را به همرا یک مربع در ابتدای آن به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنید و بعد از چند ثانیه از مبلغ و تعداد جرائم آگاه شوید. با این روش نمی توان از جزئیات جرائم باخبر شد.

۳

میزان خلافی و پرداخت غیرحضوریبرای پرداخت خلافی خودرو باید شناسه قبض و شناسه پرداخت دریافت کنید و بعد مانند قبوض دیگر (آب و برق و گاز و …) آن را پرداخت کنید. دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق پیامک انجام می گیرد، مانند آنچه گفته شد با این تفاوت که در انتهای کد ۸ رقمی یک ستاره قرار دهید سپس آن را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنید.

نکات و هشدارها

شماره پیامک گفته شده ممکن است تغییر کند.

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

رضا مقدم تحصیلات و فعالیت حرفه ای خود رو در زمینه نساجی و تولید و توزیع پارچه در ایران از سال 81 در دانشگاه آغاز کرده و هم اکنون در واحد صنعتی تولید و بازار تهران مشغول به کار می باشد. علاوه بر حرفه اصلی به عکلاسی علاقه مند است و چند دوره آموزش عکاسی برای علاقه مندان برگزار نموده است.

شما هم نظر دهید