۱

می‌توانید این پرینت‌ها را مانند فتوکپی‌های بزرگنمایی شده از عکس‌هایتان با خطوط ظریف و اشکالات کوچکی در نظر بگیرید. این روش هم برای عکس‌های خانوادگی و هم تصاویر مناظر و طبیعت جواب می‌دهد. عکس‌ها را روی یک فلش (و یا اگر از ویروسی شدن آن می ترسید) روی یک سی دی بریزید و از یکی از دفاتر پرینت نزدیکتان بخواهید از آنها پرینت‌ بزرگ مهندسی بگیرد.

۲

چگونه از عکس‌های مورد علاقه‌مان پرینت بزرگ بگیریم یکی از پرینترهای مناسب می تواند دستگاه پرینت پهن، اسکن و کپی سیاه‌وسفید KIP 3000 برای گرفتن پرینت بزرگ باشد. پرینت‌های رنگی خیلی جالب هستند ولی طبیعت این پرینترهای بزرگ، پرینت سیاه‌وسفید و کم‌کیفیت‌تر است (مانند یک فتوکپی خیلی بزرگ)، بنابراین تا جایی که ما اطلاع داریم در حال حاضر گزینه‌ی مشابهی برای پرینت رنگی وجود ندارد. بزرگترین اندازه‌ی ممکن را سفارش دهید که ابعاد آن ۹۰ در ۱۵۰ سانت است و قیمت مناسبی دارد. هرچه اندازه‌ی پرینت کوچکتر باشد، کیفیت آن بیشتر خواهد بود.

۳

این پرینت‌ها جداً بزرگ هستند و عکس‌ها با این پرینت بزرگ و سیاه‌وسفید شکل و حس و حال کاملاً جدیدی پیدا می‌کنند.

۴

برای قاب کردن آنها معمولاً می‌توانید تخته شاسی های بزرگ مخصوص پوستر را از مغازه‌ها تهیه کنید. اگر تخته شاسی ای که پیدا کردید کمی کوچکتر از عکس شماست، می‌توانید قاب را روی قسمتی از عکس که مهم‌تر است قرار داده و قسمت‌های اضافی آن را از اطراف ببرید.

۵

این پرینت‌های بزرگ، علاوه بر استفاده‌ی تزیینی استفاده‌های دیگری هم دارند: می‌توانید از این پرینت بزرگ در جشن‌های عروسی و مهمانی‌ها و یا سایر جشن‌ها استفاده کنید. می‌توانید از این نوع عکس‌ها بعنوان تصاویر کمکی برای تفهیم بهتر مخاطب در ارائه‌هایتان استفاده کنید و یا با قرار دادن چندتا از آنها در کنار هم، یک کاغذ دیواری تصویری درست کنید. گزینه‌های خلاق بسیارند!

منابع

eHow

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید