۱

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمبرنامه IFTTT را فروشگاه Google Play دریافت و نصب نمایید.

۲

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمپس از بازکردن برنامه، تعدادی اسلاید به منظور معرفی برنامه نمایش داده میشود و در اسلاید آخر، ثبت نام کرده یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، مشخصات خود را وارد نمایید.

۳

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمروی گزینه ایجاد یک دستور جدید در بالا راست صفحه ضربه بزنید.

۴

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمدر صفحه بازشده که دستورهای فعلی شما را نمایش میدهد، روی آیکون به علاوه در بالا راست ضربه بزنید.

۵

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمحال روی گزینه اضافه کردن یک دستور جدید در پایین راست ضربه بزنید.

۶

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمگزینه Start here را انتخاب کنید.

۷

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمدر لیست بالا، با سوایپ کردن گزینه Android SMS را پیدا کرده و سپس گزینه Any new SMS received را انتخاب نمایید.

۸

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمحال روی آیکون اضافه کردن فعالیت ضربه بزنید.

۹

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمدر لیست بالا، با سوایپ کردن Email را پیدا کنید و سپس Send me an email را انتخاب نمایید.

۱۰

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمآدرس ایمیلی که میخواهید پیامکهای دریافتی به آن ارسال شود را وارد کرده و گزینه Continue را لمس کنید.

۱۱

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمپیغامی مبنی بر پایان دستور نمایش داده میشود و با زدن گزینه Finish، پیامکهای دریافتی شما به آدرس ایمیل وارد شده به صورت خودکار ارسال میگردد.

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید