یکی از جذابترین ابزارهای و سرویسهای معرفی شده برای افزایش بهره وری و بالا رفتن درصد فعالیتهای خودکار، سرویس IFTTT میباشد. با طی کردن مراحل زیر، یاد میگیریم که چگونه به کمک این ابزار، به صورت خودکار پیامکهای دریافتی را به یک آدرس ایمیل ارسال نمود:

۱

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمبرنامه IFTTT را فروشگاه Google Play دریافت و نصب نمایید.

۲

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمپس از بازکردن برنامه، تعدادی اسلاید به منظور معرفی برنامه نمایش داده میشود و در اسلاید آخر، ثبت نام کرده یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، مشخصات خود را وارد نمایید.

۳

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمروی گزینه ایجاد یک دستور جدید در بالا راست صفحه ضربه بزنید.

۴

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمدر صفحه بازشده که دستورهای فعلی شما را نمایش میدهد، روی آیکون به علاوه در بالا راست ضربه بزنید.

۵

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمحال روی گزینه اضافه کردن یک دستور جدید در پایین راست ضربه بزنید.

۶

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمگزینه Start here را انتخاب کنید.

۷

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمدر لیست بالا، با سوایپ کردن گزینه Android SMS را پیدا کرده و سپس گزینه Any new SMS received را انتخاب نمایید.

۸

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمحال روی آیکون اضافه کردن فعالیت ضربه بزنید.

۹

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمدر لیست بالا، با سوایپ کردن Email را پیدا کنید و سپس Send me an email را انتخاب نمایید.

۱۰

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمآدرس ایمیلی که میخواهید پیامکهای دریافتی به آن ارسال شود را وارد کرده و گزینه Continue را لمس کنید.

۱۱

چگونه پیامکهای دریافتی را به صورت خودکار ایمیل نماییمپیغامی مبنی بر پایان دستور نمایش داده میشود و با زدن گزینه Finish، پیامکهای دریافتی شما به آدرس ایمیل وارد شده به صورت خودکار ارسال میگردد.

No votes yet.
Please wait...

به این مطلب چه نمره‌ای می‌دهید؟

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید