۱

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمهتل Fasano Rio de Janeiro
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۳۶۵ پوند
این هتل در ساحل افسانه‌ای ایپانما ریو دو ژانیرو واقع شده است . دارای کفپوش IPE می‌باشد وهمچنین از ترکیب چوب درخت عظیم piquiá با سنگ مرمر یونانی و آجر آرژانتینی قرن ۱۹ و عقیق چینی برای میز پذیرش استفاده شده است. در حقیقت معماری آن به سبک فرانسوی همراه با برخی پیچیدگی های ایتالیایی-برزیلی می‌باشد.

۲

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمهتل Santa Teresa
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۱۹۷ پوند
تجسم زیبایی در محله ای غیرمتعارف: هتل Santa Teresa در یک عقب نشینی در دامنه کوه قرار دارد اما تمام امکانات یک هتل پنج ستاره را داراست و مناسب برای کسانی است که سواحل کمتر شنی ریو را جستجو می‌کنند. پشت یک دروازه بزرگ آهنی در جاده اصلی قرار دارد و بخشی از یک مزرعه قهوه در گذشته می‌باشد و به طرز فریبنده‌ای بزرگ می‌باشد و در عین حال ویژگی‌های روستایی خود را حفظ کرده است.

۳

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمکاخ Belmond Copacabana
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۱۶۹ پوند
این کاخ، یک نمونه نادر از چگونگی رشد محله قدیمی ساحلی است. ده‌ها عکس سیاه و سفید از هالیوود، راک اند رول و اعضای خانواده سلطنتی که در راهروهای پرزرق و برق، ردیف شده اند حکایت از قدمت این کاخ و ناز و نعمتی است که در طول سال‌ها ریشه دوانده است. لوستر وسیع، فراوانی سنگ مرمر و جنگل ارزشمندی از چوب‌های برزیل، ثروت این کاخ ۱۴۷ اتاقه می‌باشد.

۴

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمسوئیت Dussol
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۱۸۳ پوند
این هفت مجموعه سوئیت در تپه های Joatinga در تعیین استاندارد برای هتل های شهر پیشگام بوده‌اند. در سرتاسر اقیانوس، چشم‌اندازهای بکر و شخصی و استخر وسیع در زیر سوئیت نشان می‌دهد که چرا لیستی از اسامی ستارگان هالیوود در دفتر مهمان وجود دارد. صاحب فرانسوی آن به نام فرانکو دوسول، از چوب به جای بتن برای ساخت استفاده کرده و دیوارها دارای پنجره های بزرگ می‌باشند.

۵

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمهتل Mama Ruisa
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی۸۱ پوند
این هتل مجلل و گرمسیری دارای یک استخر شنای پوشیده شده با نخل، و  چشم‌اندازی چشمگیر از مرکز شهر، با اتاق خواب‌هایی بزرگ و با شکوه است و ساختار آن، بر اساس معماری برزیل در اواخر قرن ۱۹ است. عمارت سفید جامد، دارای کف چوب و اتاق‌هایی با سقف بلند است که توسط باغ‌های سرسبز گرمسیری و استخری جذاب و ساده احاطه شده است.

۶

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمهتل Casa Mosquito
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۱۱۹ پوند
این عمارت بازسازی شده در تپه های پشت یپانما، بسیار زیبا و قابل ستایش است. صاحب فرانسوی آن، بنیامین کانو یک حس اروپایی تجملاتی در ویلا ایجاد کرده است که خارج از آن ویلا قابل دست یافتن نیست. پرده کتانی مواج و ست چرم سفید مبلمان، کامل شده با کف پوش سیمانی متداول ، به نحوی است که هیچ همتا و رقیبی ندارد و البته بهترین بخش دکوراسیون در اتاق خواب است.

۷

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمهتل TuAkAzA
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۳۳۵ پوند
این اقامتگاه، به طرزی غیرمتعارف، در عقب نشینی دامنه کوه، پنهان است و در بهترین و چشمگیرتریننقطه ریو، غوطه‌ور است. Tuakaza به دور از کشیدگی های اصلی Copacabana و ایپانما می‌باشد و یک چشم انداز از ساحل، از جذابیت های منحصر به فرد آن است. در سال ۱۹۶۰ به عنوان محل اقامت خصوصی ساخته شد و طرح اصلی آن کار زانین کالداس، استاد چوب معروف برزیلی می‌باشد. تنه بزرگ چوب‌های استفاده شده و قرارگرفتن در دامنه کوه از ویژگی‌های این اقامتگاه است.

۸

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیم هتل Casa Amarelo
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۵۱ پوند
این اقامتگاه در نوع خود بهترین است و یک محیط لوکس و آرام به دور از هیاهوی شهر است. معماری آن به سال ۱۹۰۴ برمی‌گردد که نشان‌دهنده یک معماری التقاطی از محله است. دارای برج های عجیب و جالب، تراس وسیع و باغ کاشی زمستانه است و همچنین یک راهرو برای مهمانان از سطح شهر به قلب آن باز شده است.

۹

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمهتل Pestana Rio Atlantica
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۱۱۳ پوند
این هتل در وسط ساحل Copacabana واقع شده و بهترین مکان را برای آن محله ایجاد کرده است. پس از بازسازی در سال ۲۰۱۲، در حال حاضر دارای یک رستوران پرتغالی مناسب و معقول و یک استخر مد روز است و خدمات به مشتریان را بر اساس امکانات قرن ۲۱ ارائه می‌کند. در اتاق‌ها، تختی بزرگ و راحت قرار دارد و بالکن جلوی اتاق، یک چشم انداز بی‌نظیر از ساحل تا قله کوه است.

۱۰

چگونه یک هتل مناسب برا اقامت ،در زمان بازیهای المپیک ریو 2016 انتخاب کنیمهتل Pousada Jardim da Marambaia
ریو دو ژانیرو، برزیل
هزینه از شبی ۵۹ پوند
این اقامتگاه بسیار نزدیک به سبک ویلای مدیترانه ای ساخته شده است؛ با دیوارهای سفید و بالکن هایی با نرده های آهنی فرفورژه و یک استخر زیبا که توسط گیاهان گرمسیری پوشیده شده است. در داخل و خارج ساختمان، از چوب ساج اندونزی برای ساخت تخت‌های بزرگ و صندلی های استخر استفاده شده و همچنین یک میز نهارخوری وسیع در طول تراس در فضای باز وجود دارد. در ضمن اتاقها بسیار ساده و راحت هستند.

[sg_popup id=”1″ event=”onload”][/sg_popup]

منابع

Telegraph

No votes yet.
Please wait...
به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر، نرم افزار است. به عنوان تحلیلگر و طراح نرم افزار فعالیت می‌کند. هم‌اکنون ساکن تهران است و علاقمند به نوشتن در مورد دانسته‌هایش با دیگران.

شما هم نظر دهید