۱

در حال حاضر که پایسل (Pycelle) مرده است چه کسی پول این زن را پرداخت خواهد کرد؟

۲

چه مقدار شیرینی و آبنبات می تواند این بچه ها را برای انجام این کار مهیا کند، اولی(Olly)؟

۳

کوه (Mountain) چه تصمیمی برای برخورد با راهبه دارد؟ فکر می کنم برای گرفتن جواب این سوال بهتر است که منتظر شویم.

۴

چه اتفاقی برای سر پونس (Ser Pounce) خواهد افتاد؟ آیا کسی از او مراقبت می کند؟

۵

زمانی که سم(Sam) به کتابخانه سیتادل برای تحقیقات رفت، جان اسنو (John Snow) دیگر فرمانده نبود، همچنین به قتل رسیده بود، و همچنین دوباره زنده شد،و همچنین از نگهبانی شب استعفا داد، و همچنین در نبرد با بولتن ها (Boltons) پیروز شد و دوباره وینترفل (Winterfell) را پس گرفت و همچنین او در حال حاضر پادشاه شمال شده است.

۶

چه مدت زمانی برای کشف اطلاعات در آن کتابخانه عظیم نیاز دارد؟ امیدواریم که هر چه زودتر مطالعاتش به سرانجام برسد.

۷

ملیساندر (Melisandre) به کجا خواهد رفت؟ آیا به سمت آریا می رود؟ آیا داووس (Davos) او را خواهد کشت؟

۸

چه کسی از میان این دو نفر در نهایت در اتاق پدر و مادرشان مستقر می شود؟

۹

آیا اولنا (Olenna) فرزند یا نوه دیگری نیز دارد؟ یا اینکه کسی از تایرل ها (Tyrells) در حال حاضر در دونزو (Dunzo)هست یا نه؟

۱۰

آیا آزاد سازی داریو (Daario) باعث می شود که دوباره بازگردد و به دنریس آسیب بزند؟ ممکن است که به او خیانت کند؟ آیا ما باز هم او را خواهیم دید؟

۱۱

جورا(Jorah) این روزها را چگونه سپری خواهد کرد؟ در حالی که دنریس (Dany) عازم وستروس (Westeros) است و او در کنارش نیست.

۱۲

آریا (Arya) این چهره را از کجا آورد؟ آیا از سالن چهره ها برداشته است؟ یا ممکن است که به شکل تصادفی دختری را کشته باشد و از چهره او استفاده کرده باشد. با توجه به نکشتن لیدی کرین (Lady Crane) احتمال این کار نیست.

۱۳

چگونه قادر به انجام این کار شد؟ به مکانی خیلی خیلی تاریک و در عین حال شگفت انگیز رفته بود.

۱۴

آیا انگشت کوچیکه (Littlefinger) باز هم موفق به گمراه کردن و در اختیار گرفتن سانسا (Sansa) می شود؟ امیدواریم که اینطور نشود.

۱۵

آیا سانسا (Sansa) موفق می شود که اینبار مقاومت کند و گول نخورد؟ امیدواریم که اینطور شود.

۱۶

اد (Edd) در قلعه سیاه (Castle Black) چه کاری انجام می دهد؟

۱۷

آیا برن (Bran) ممکن است که باعث شود دیوار فرو بریزد؟ یا اینکه چون پادشاه شب (Night King) دست او را گرفت، و علامت روی دستش گذاشته بود، به وایت واکرها (White Walkers) اجازه بدهد از آن عبور کنند؟

۱۸

آیا دوباره بنجن (Benjen) را خواهیم دید؟

۱۹

لیانا (Lyanna) چه اسمی را در گوش ند (Ned) زمزمه کرد؟ آیا واقعا جاهاریس (Jaehaerys) بود؟

۲۰

چه مدت زمان باید منتظر بمانیم که ببینیم ریگار (Rhaegar) پدر واقعی جان اسنو (John Snow) است؟ همه صحت این قضیه را می دانیم، اما اینکه این قضیه را با چشمان خود ببینیم، مهم است.

۲۱

و همچنین چه مدت زمان نیاز است که خود جان اسنو (John Snow) قضیه را متوجه شود؟ چگونه این قضیه را متوجه می شود و عکس العمل اطرافیان چیست؟

۲۲

آیا می توان خود شخص ریگار (Rhaegar) را ببینیم؟ با مروری بر گذشته در مسابقه هارنهال (Harrenhal) جواب خود را دریافت می کنیم.

۲۳

آیا سانسا (Sansa) و جان اسنو (John Snow) با هم بر سر تاج و تخت و گرفتن شمال به جنگ می پردازند؟ در خاندان استارک (Starks) این اتفاق بعید است.

۲۴

همچنین پادشاه و بانوی وینترفل (Winterfell) بعد از دیدن برن (Bran) چه عکس العملی خواهند داشت؟ او نیز وارث برحق وینترفل (Winterfell) است.

۲۵

آیا آریا (Arya) با خانواده خود متحد می شود یا همچنان به انتقام گیری خود ادامه می دهد؟ احتمال انجام هردو کار با هم است.

۲۶

گوست (Ghost)کدام جهنمی است؟ می دانیم که کلی بودجه برای اژدها و غول ها هزینه شده است اما ما می توانستیم مقداری هم برای گرگ سفید (White Wolf) را داشته باشیم، که متعلق به جان اسنو (John Snow) بود.

۲۷

با این اوضاع سرسی (Cersei) چگونه ملکه بودن خود را اعلام کرد؟ حدس میزنم چون همه ی مخالفان او مرده اند، این کار را به راحتی انجام داده است.

۲۸

آیا جیمی (Jaime) در اطراف او میگردد میخواهد او را متقاعد کند؟ قصد ندارد از آنجا دور شود؟ ظاهرا که از چهره او جواب منفی را برداشت می کنیم. چه مدت زمان برای کشتن او نیاز دارد؟

۲۹

جدول زمانی در چه مرحله ای است؟ من این را دریافته ام که حوادث به آن صورتی که ما بدان می نگریم در یک بازه زمانی اتفاق نمی افتد، اما واقعا نیاز به دانستن قانون همزمانی داریم.

۳۰

وسترووس (Westeros) چگونه مسیولیت ارتش بزرگ دوتراکی (Dothraki) و همچنین ازدها یی که به آنها می پیوندد، را بر عهده می گیرد؟ همه ما این را میدانیم که آنها بعد پیروزی چه کار خواهند کرد.

۳۱

آیا دنریس (Dany) با جان اسنو (John Snow) ازدواج میکند یا می جنگد؟ در حال حاضر جان در وسترووس واجد اشرایط است. درست است که او برادر زاده دنریس است اما در تارگارین ها (Targaryens) ازدواج با هم خون خود امری طبیعی است.

۳۲

آیا می توانیم داووس (Davos) و لیانا مورمونت (Lyanna Mormont) را با هم بیشتر بر روی صحنه نمایش داشته باشیم؟ بودن آنها با هم، تا حدودی نبود شیرین (Shireen) را هم برای داووس و هم برای ما جبران خواهد کرد.

۳۳

آیا لیانا مورمونت (Lyanna Mormont) نقش پرنگی در این سریال خواهد داشت؟ بله او بهترین است.

۳۴

هانت (Hound) و برادرهوت (Brotherhood) بدون پرچم چه کار خواهند کرد؟ ریس شمال بودند. آیا ممکن است که هانت (Hound) با آریا استارک (Arya Stark) دوباره متحد شوند؟

۳۵

با توجه به اینکه محاکمه سرسی (Cersei) کنسل شد، آیا نبرد کلگین ها (Cleganebowl) به وقوع می پیوندد یا نه؟

۳۶

ارن (Eurom) چند عدد کشتی دارد؟ او بسیار وحشتناک است.

۳۷

بریان (Brienne) و پاد (Pod) کجا هستند؟ آخرین باری که این دو شخصیت را دیدیم که در حال رفتن بودند، بیشتر شبیه این بود که دیگر آنها را نخواهیم دید.

۳۸

گندری (Gendry) لعنتی کجاست؟

۳۹

و در پایان چگونه با این قضیه کنار بیاییم که تقریبا یک سال را بدون سریال بازی تاج و تخت سپری کنیم؟

منابع

buzzfeed

 

No votes yet.
Please wait...
به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شبنم اعظم هستم فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی. به تولید محتوای وب فارسی در زمینه های سلامتی، تغذیه، مد و زیبایی، خانواده و هنر علاقمند هستم.

شما هم نظر دهید