پالتوی خاکستری:
پالتوی خاکستری درست به اندازه ی پالتوی مشکی واجب و ضروری است. زمانی که تمایل داشته باشید لباس های روشن تری به تن کنید، این پالتو رنگ خنثی مناسبی دارد.
پالتو کمربنددار:
این پالتو از آن لباس هایی است که باید در کمد هر زنی باشد. این مدل ظاهر شما را به سرعت رسمی و مرتب می سازد.
کت مشکی:
داشتن این رنگ پالتو یا کت مثل داشتن شلوار لی است که هیچ وقت از مد نمی افتد و همیشه می توان روی آن حساب کرد. فرقی نمی کند، چه تیپ راحت بزنید یا رسمی، پالتو مشکی همیشه به درد می خورد.
کت چرم:
پیدا کردن یک کت چرم شیک کار آسانی نیست اما زمانی که یکی از آن را بخرید، از اینکه تقریبا با هر چیزی ست می شود لذت خواهید برد.
کت جین:
منعطف تر از کت جین پیدا نخواهید کرد. پس اگر یکی از آنهایی هستید که هنوز کت جین ندارند، نیمی از عمرتان برفناست.
کت جیر:
کت های جیر با رنگ کاراملی پررنگ امسال همه جا دیده می شوند. با تیپی کاملا دهه هفتادی، خود را وارد جریان مد کرده اند و در لباس های پاییزی جایی برای خود یافته اند.
کاپشن پفی نازک:
اگر اهل مد هستید، حتما باید به خرید یکی از جذاب ترین لباس های مد امسال فکر کنید: کاپشن پفی نازک. شکل ورزشی و راحتی که این لباس به تیپ شما اضافه می کند، یکی از دلایلی است که آن را تبدیل به کاپشن محبوب امسال کرده است.
جلیقه ی پفی:
جلیقه ی پفی کلاسیک یکی از لباس های پاییزی است که نباید در هیچ کمدی غائب باشد. این لباس یکی از گزینه های مناسب چند لایه پوشی در صبح های خنک پاییزی است.
کاپشن ارتشی:
کاپشن ارتشی یکی از لباس های بسیار منعطف و کاربردی است. آن را با جوراب شلواری یا روی یک پیراهن بپوشید. اورکت بدون آستین: این لباس برای هوایی مناسب است که لباسی نازک می طلبد و شما احساس خوبی از پوشیدن یک پالتو پشمی کلفت ندارید. آن را روی لباس های نازک بپوشید.
پالتو چهارخونه:
هیچ چیزی مثل چهارخونه پاییز را به یاد نمی آورد. بنابراین چه روسری، لباس پشمی یا پالتو می پوشید حتما این طرح را به کمد لباس های این فصل خود اضافه کنید.
پالتو پشمی:
پالتو پشمی از آن لباس های راحتی است که ظاهر شما را شیک و به روز می سازد. این لباس مانند پالتو مشکی دلپذیر، همیشه به روز و مطابق سلیقه ی همه است.

مراجع

www.ehow.com

No votes yet.
Please wait...
به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

کارشناس مترجمی انگلیسی از دانشگاه اصفهان و کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه کاشان

شما هم نظر دهید