۱

چگونه لب های برجسته تری داشته باشیمزمینه ای نرم ایجاد کنید. وقتی از آرایش برای برجسته تر کردن لب ها استفاده می کنید، لازم است با لب هایی نرم و لطیف شروع کنید. با استفاده از یک گوش پاک کن و نرم کننده ی لب تمام پوست های مرده و خشکیدگی های لب را برطرف کنید. سپس نرم کننده ی اضافه را با یک گوش پاک کن تمیز از روی لب بردارید. برای شروع آرایش لب ها باید نرم باشند، اما لب های خیلی چرب و لیز به کار نمی آیند.

۲

زیرسازی کنید. تمام لب را با خط لب پر رنگ تر کنید. تمام داخل لب را پر کنید و هر نقطه ای را که کمی کم رنگ تر است بپوشانید.

۳

چگونه لب های برجسته تری داشته باشیمدور لب را خط بکشید. برای ظاهری طبیعی تر تنها روی خط خود لب حرکت کنید. خطی که بسیار بالاتر یا پایین تر از خط طبیعی لب باشد، هر چند از دور شاید ظاهر بهتری به شما بدهد اما در نگاه دقیق تر تنها نازکی لب های خودتان را به رخ دیگران می کشد. حتما گوشه های لب را هم که اغلب مردم فاقد رنگدانه در این نقطه هستند، بکشید. اگر به لب های حجیم تر علاقه دارید می توانید با خط لب پایین ترین انحنا در لب پایین را کمی بیرون تر بکشید. با این حال توصیه می کنیم خط کشیده شده دقیقا به خط طبیعی خود لبتان چسبیده باشد، در غیر این صورت ظاهر طبیعی خود را از دست می دهید. اگر جایی از لب هایتان انحراف قابل توجهی نسبت به طرف دیگر دارد، آن را با خط لب پررنگ تر کنید.

۴

سپس رژ لبی را بزنید که نزدیک رنگ لبهای خودتان یا خط لب مورد استفاده است. برخی رژ لب ها حجم دهنده هستند و در هنگام استفاده حالتی برجسته تر به لب می دهند. اگر لب های خیلی نازکی دارید می توانید از انواع حجم دهنده استفاده کنید.

۵

چگونه لب های برجسته تری داشته باشیمبرای ایجاد خطای بصری در دیگران وافزودن حجم به لب های خود، فرورفتگی لب بالایی خود را با استفاده از پودر روشن کننده کمی روشن تر کنید.

نکات و هشدارها

اگر لب های خیلی نازکی دارید، از رژ لب های خیلی تیره دوری کنید و از رژ های روشن تر با رنگی طبیعی استفاده کنید.

برای انتخاب خط لب مناسب، به یاد داشته باشید که خط لب باید نرم و کرمی باشد اما این نرمی نباید در حدی باشد که در هنگام خط کشیدن روی لب پخش شود. در واقع خط لب باید قادر به کشیدن یک خط صاف بدون از هم پاشیده شدن باشد. در عین حال رنگی را انتخاب کنید که همرنگ لب هایتان یا نزدیک به رنگ آنها است.

مراجع

http://www.ehow.com/how_5025125_make-lips-look-fuller.html

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

کارشناس مترجمی انگلیسی از دانشگاه اصفهان و کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه کاشان

۱ دیدگاه

  1. مطلب جالبیه

    Rating: 2.0. From 1 vote.
    Please wait...

شما هم نظر دهید