۱

چگونه با آلمینیوم تابلو هنری درست کنیموسایل لازم: چسب حرارتی تفنگی، رنگ آکریلیک، نوار آلومینیوم نازک، خودکار، کاغذ کپی، یک طرح، اسفنج، برس

۲

چگونه با آلمینیوم تابلو هنری درست کنیمطرحی را از اینترنت یا کتابی بگیرید و روی کاغذ چاپ کنید. سپس با استفاده از کاغذ کپی طرح را روی بوم خود منتقل کنید.

۳

چگونه با آلمینیوم تابلو هنری درست کنیمحالا نوبت چسب کاری است. چسب تفنگی را گرم کنید. سپس همه چیز را دور گیری کنید و طرح هایی مانند شاخه ی درخت و پرندگان و سنگ ها را با چسب کاملا پر کنید.

۴

چگونه با آلمینیوم تابلو هنری درست کنیمپس از اینکه چسب خشک شد، نوارهای آلومینیومی نازک را آماده کنید و به آرامی روی بوم بچسبانید.

۵

چگونه با آلمینیوم تابلو هنری درست کنیمسپس با استفاده از قلم سنبه ای دارای سر مسطح و نرم روی کاغذ آلومینیوم بکشید تا کاملا به طرح بچسبد و چین و چروک آن باز شود. این کار را به نرمی انجام دهید تا مانع از پاره شدن نوار آلومینیوم شوید.

۶

چگونه با آلمینیوم تابلو هنری درست کنیمسپس از رنگ آکریلیک سیاه و اسفنج برای ایجاد پوشش پایه روی بوم استفاده کنید.

۷

چگونه با آلمینیوم تابلو هنری درست کنیمحالا وقت آن است که بوم خود را رنگ کنید. با استفاده از برس یا اسفنج نازک طرح را به دلخواه رنگ کنید.

۸

پس از خشک شدن رنگ، آن را با اسپری وارنیش پوشش دهید تا از اثر هنری خود محافظت کنید. آن را به دیوار آویزان کنید و از کار خود لذت ببرید.

مراجع

http://www.instructables.com/id/HotGlueAluminum-Art/?ALLSTEPS

No votes yet.
Please wait...
به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

کارشناس مترجمی انگلیسی از دانشگاه اصفهان و کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه کاشان

شما هم نظر دهید