۱

چگونه سایت های برتر و سایت هایی که بیشترین بازدید را داشته اند در Safari مخفی کنیم غیرفعال کردن سایت های پر بازدید در آیفون: برای این کار، برنامه ی تنظیمات را باز کنید و دسته ی” Safari” را انتخاب کنید، و در بخش گزینه های general گزینه ی Frequently Visited Sites را غیر فعال کنید.

۲

برای اینکه تنها یک سایت را از لیست پاک کنید و این گزینه به طور کلی فعال باقی بماند، تب جدیدی در Safari باز کنید و آیکون های بیشترین بازدید را بررسی کنید. انگشت خود را روی ایکونی که می خواهید حذف کنید نگه دارید سپس آن را دیلیت کنید. فرقی نمی کند چقدر به این وبسایت سر بزنید، این سایت از این به بعد در لیست بازدیدها وارد نمی شود.

۳

غیرفعال کردن سایت های پر بازدید در Mac: مرورگر Safari در مک نیز از مختصات مشابهی استفاده می کند و با باز کردن Safari یا تب جدید سایت های پر بازدید را به نمایش می گذارد. بر خلاف iOS راه کاملی برای پاک کردن سایت های پر بازدید در مک وجود ندارد. با این حال می توانید وب سایت های پر بازدید را به طور موقت پنهان کنید. اما اگر کسی آنها را جستجو کند، لیست کامل وب سایت ها برای وی به نمایش در می آید.

۴

چگونه سایت های برتر و سایت هایی که بیشترین بازدید را داشته اند در Safari مخفی کنیم ساده ترین راه این است که بر روی آیکون ستاره در صفحه ی favorites page کلیک کنید. از این به بعد Safari وب سایت های مورد علاقه ی شما را نمایش خواهد داد. اما در کنار این صفحه آیکونی وجود دارد که شما را مستقیم به top sites می برد و اگر کسی بر روی این آیکون کلیک کند وب سایت های پر بازدید شما مشخص می شود. بنابراین این راه موقتی است و فقط برای این کاربرد دارد که کسی از روی شانه ی شما صفحه ی مانیتور را دید نزند.

مراجع

http://www.howtogeek.com/230096/how-to-hide-frequently-visited-sites-and-top-sites-in-safari/

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

کارشناس مترجمی انگلیسی از دانشگاه اصفهان و کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه کاشان

۱۰ دیدگاه

شما هم نظر دهید