گام ۱

بسته به اینکه در چه شرایطی هستید باید حدس بزنید همسترتان را چقدر باید گرم کنید. قطعا در هوایی برفی با دمایی پایین کارتان سخت تر خواهد بود تا زمانی که باد خنکی در بهار می وزد.

گام ۲

ملافه ای مخصوص همسترتان تهیه کنید.
از فروشگاه های حیوانات خانگی پوشال مناسب همستر تهیه کنید و در قفس همستر بگذارید. از آن به منظور گرم کردن محل زندگی همستر باید استفاده کنید.
بسته به اندازه قفس شما ممکن است به پوشال بیشتر و ملافه ای بزرگ تر نیاز داشته باشید.

اگر به یک بخاری نیاز دارید مراقب فاصله قفس همسترتان از بخاری باشید؛ تا همسترتان به اندازه کافی گرم شود.

چگونه همسترمان را گرم نگه داریم

گام ۳

همسترها هم به عنوان مخلوقاتی کوچک و زنده زباله تولید می کنند و باید به یاد داشته باشید پوشال هایی که برای گرم کردن آن ها استفاده می کنید باید تمیز شوند.
در کاربرد این مواد گرما بخش باید تعادلی ظریف را رعایت کرد و همیشه مراقب بود. چون این پوشال ها پس از مدتی تبدیل به خاکه شده و خاصیت گرمابخشی خود را از دست می دهند و به اندازه کافی همسترتان را گرم نخواهند کرد.

گام ۴

بعد از افزودن پوشال و ملافه و بخاری، یکی دو روز همسترتان را زیر نظر بگیرید تا مطمئن شوید گرم شده است یا خیر.
اگر به نظرتان رسید همسترتان هنوز سردش است ملافه بیشتری در اختیارش قرار دهید و بخاری را به قفسش نزدیکتر کنید. اگر دیدید همسترتان گرم می شود پس دمای مناسب برای همسترتان در آن شرایط خاص تنظیم شده است.

گام ۵

بعضی از همسترها از بودن در کنار همستری دیگر لذت می برند. بنابراین شما می توانید کم کم او را با همستری دیگر آشنا کنید تا کنار دوستش برای گرم شدن مچاله شود. هر چه باشد دو همستر، گرمتر از یکی است.

چگونه همسترمان را گرم نگه داریم

شما چطور متوجه می شوید همسترتان سردش شده یا نه؟

 

منابع

eHow

به اشتراک گذاری

درباره نویسنده

شما هم نظر دهید